Sprzęt i Środki

Używany przeze mnie sprzęt firmy KÄRCHER to modele z 2014 roku, co za tym idzie są w bardzo dobrym stanie technicznym i dzięki wysokim parametrom technicznym gwarantują wysoką wydajność przy praniu tekstyliów. Mój sprzęt jest systematycznie serwisowany w KARCHER CENTER w Szczecinie. Środki piorące pozyskuję równiż od autoryzowanych serwisów, co jest gwarancją ich oryginalności i jakości.

KÄRCHER PUZZI 10.1  model 2014 Profesjonalne urządzenia spryskująco-odsysające przeznaczone do czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów i tapicerek tekstylnych.

KÄRCHER
PUZZI 10.1 model 2014
Profesjonalne urządzenia spryskująco-odsysające przeznaczone do czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów i tapicerek tekstylnych.

SZCZOTKA ROTACYJNA PW 30/1 (Z PUZZI 10/2) Profesjonalna, napędzana silnikiem elektrycznym szczotka, która zwiększa wydajność oraz dokładność czyszczenia. Szczotka rotacyjna umożliwia dogłębne czyszczenie runa oraz jego rozczesanie, podniesienie i ułożenie w jednym kierunku, co nadaje mu świeży wygląd

SZCZOTKA ROTACYJNA PW 30/1
(Z PUZZI 10/2)
Profesjonalna, napędzana silnikiem elektrycznym szczotka, która zwiększa wydajność oraz dokładność czyszczenia. Szczotka rotacyjna umożliwia dogłębne czyszczenie runa oraz jego rozczesanie, podniesienie i ułożenie w jednym kierunku, co nadaje mu świeży wygląd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SSAWKI DO TAPICERKI Ich zróżnicowana ergonomia pozwala wyczyścić wszelkiego rodzaju tekstylia, penetrując nawet trudno dostępne miejsca i załamania meblowe.

SSAWKI DO TAPICERKI
Ich zróżnicowana ergonomia pozwala wyczyścić wszelkiego rodzaju tekstylia, penetrując nawet trudno dostępne miejsca i załamania meblowe.

Dmuchawa MASTER CD 5000 (profesjonalna)Zastosowanie przenośnego, wysokowydajnego wentylatora skraca w sposób znaczący proces osuszania wykładzin, dywanów oraz tapicerki meblowej. Silny strumień powietrza zrywa warstwę graniczną wilgotnego powietrza i przyspiesza wielokrotnie proces suszenia.

Dmuchawa MASTER CD 5000 (profesjonalna)Zastosowanie przenośnego, wysokowydajnego wentylatora skraca w sposób znaczący proces osuszania wykładzin, dywanów oraz tapicerki meblowej. Silny strumień powietrza zrywa warstwę graniczną wilgotnego powietrza i przyspiesza wielokrotnie proces suszenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karcher Rm 519 Środek Do Czyszczenia Dywanów I Tapicerek Płyn do czyszczenia ekstrakcyjnego z formułą szybkiego schnięcia, przeznaczony do czyszczenia zachowawczego. Nadaje się do czyszczenia dywanów, wykładzin, tapicerki, tapicerki samochodowej, etc. Czyszczone materiały schną do 30 % szybciej, niż przy użyciu tradycyjnych środków do czyszczenia ekstrakcyjnego.

ŚRODEK DO CZYSZCZENIA Rm 519 
Płyn do czyszczenia ekstrakcyjnego z formułą szybkiego schnięcia, przeznaczony do czyszczenia zachowawczego. Nadaje się do czyszczenia dywanów, wykładzin, tapicerki, tapicerki samochodowej, etc.

ŚRODEK PIORĄCY RM-760 Renomowany Środek do prania wykładzin dywanowych i tapicerek, używany do urządzeń spryskująco-odsysających.  • biały proszek o świeżym zapachu  • usuwa brud, również tłusty  • bardzo delikatny dla materiału  • wysoka skuteczność nawet w niskiej temperaturze  • nie zawiera wybielaczy  • łatwy w użyciu  • ulega biodegradacji zgodnie z wytycznymi OECD  • pH- 8 przy 1% stężeniu

ŚRODEK PIORĄCY RM-760
Renomowany Środek do prania wykładzin dywanowych i tapicerek, używany do urządzeń spryskująco-odsysających.
• biały proszek o świeżym zapachu
• usuwa brud, również tłusty
• bardzo delikatny dla materiału
• wysoka skuteczność nawet w niskiej temperaturze
• nie zawiera wybielaczy
• łatwy w użyciu
• ulega biodegradacji zgodnie z wytycznymi OECD
• pH- 8 przy 1% stężeniu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ODPLAMIACZ RM 769  Uniwersalny udplamiacz do dywanów i tapicerek. usuwa plamy z oleju, smoły, pasty do obuwia, tuszu długopisów i pisaków, klejów itd. z powierzchni odpornych na działanie rozpuszczalników.

ODPLAMIACZ RM 769
Uniwersalny odplamiacz do dywanów i tapicerek. usuwa plamy z oleju, smoły, pasty do obuwia, tuszu długopisów i pisaków, klejów itd. z powierzchni odpornych na działanie rozpuszczalników.

PŁYN DO PŁUKANIA CARPETPRO RM 763 Skuteczny środek do płukania dywanów, wykładzin i tapicerki. Wygładza i zmiękcza włókna oraz wydłuża żywotność dywanu. 50% krótszy czas płukania dzięki kwaśnemu pH. Delikatne włókna nie tracą koloru

PŁYN DO PŁUKANIA CARPETPRO RM 763
Skuteczny środek do płukania dywanów, wykładzin i tapicerki. Wygładza i zmiękcza włókna oraz wydłuża żywotność dywanu. 50% krótszy czas płukania dzięki kwaśnemu pH. Delikatne włókna nie tracą koloru

 

You must be logged in to post a comment.